Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Off
ms: Tutup

en: Blocks
ms: Blok-blok
