Responsive Slideshow (3.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်
