Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Blocks
ne: ब्लक
