Responsive Slideshow (3.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Off
nl: Uit

en: Blocks
nl: Blokken
