Responsive Slideshow (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Off
nn: Av

en: Blocks
nn: Blokkar
