Responsive Slideshow (3.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Off
oc: Desactivat

en: Blocks
oc: Blòts
