Responsive Slideshow (3.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Teaser
pl: Skrót

en: Off
pl: Wyłączony

en: Blocks
pl: Bloki
