Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Blocks
ps: غونډونه
