Responsive Slideshow (3.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: On
pt: Ligado

en: Edit
pt: Editar

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Teaser
pt: Resumo

en: Off
pt: Desligado

en: Blocks
pt: Blocos
