Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Off
ro: Oprit

en: Blocks
ro: Blocuri
