Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Teaser
ru: Анонс

en: Off
ru: Выкл

en: Blocks
ru: Блоки
