Responsive Slideshow (3.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Blocks
sk: Bloky
