Responsive Slideshow (3.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Teaser
sv: Ingress

en: Off
sv: Av

en: Blocks
sv: Block
