Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Blocks
ta: பகுதி
