Responsive Slideshow (3.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Off
th: ปิด

en: Blocks
th: บล็อค
