Responsive Slideshow (3.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Teaser
tr: Özet

en: Off
tr: Kapalı

en: Blocks
tr: Bloklar
