Responsive Slideshow (3.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Teaser
uk: Анонс

en: Off
uk: Вимкнено

en: Blocks
uk: Блоки
