Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Blocks
ur: بلاکس
