Responsive Slideshow (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Off
vi: Tắt

en: Blocks
vi: Khối
