Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Add
af: Voeg by

en: Source
af: Bron
