Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Source
am: ምንጭ
