Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Source
az: Mənbə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: pixels
az: piksellər

en: Breakpoint group
az: Kəsmə nöqtəsi qrupu

en: Breakpoint ID
az: Qırılma nöqtəsi İD-si

en: Muted
az: Səssiz

en: Show playback controls
az: Oxutma nəzarətlərini göstərin
