Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Source
be: Крыніца

en: Machine name
be: Машынная назва

en: pixels
be: пікселі
