Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Media
bg: Медия

en: Source
bg: Източник
