Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
