Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
