Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Loop
ca: Bucle

en: Source
ca: Font

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: pixels
ca: píxels

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura
