Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
