Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Source
da: Kilde

en: Machine name
da: Internt navn

en: pixels
da: pixel

en: Breakpoint group
da: Breakpoint-gruppe

en: Muted
da: Dæmpet

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller
