Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Source
el: Πηγή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Breakpoint group
el: Ομάδα σημείων διακοπής
