Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Source
et: Allikas

en: Controls
et: Nupud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: pixels
et: pikslit

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Breakpoint ID
et: Murdepunkti ID

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid
