Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Source
eu: Iturburua

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: pixels
eu: pixel-ak
