Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Source
fa: منبع

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: pixels
fa: پیکسل
