Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Source
gl: Orixe

en: Controls
gl: Controis

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: pixels
gl: píxeles
