Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Source
hr: Izvor

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: pixels
hr: piksela
