Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: pixels
hy: փիքսել
