Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Add
id: Tambah

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loop
id: Pengulangan

en: Source
id: Sumber

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Machine name
id: Nama mesin

en: pixels
id: piksel

en: Breakpoint group
id: Kelompok breakpoint

en: Breakpoint ID
id: ID Breakpoint

en: Muted
id: Meredam

en: Show playback controls
id: Menampilkan kontrol pemutaran
