Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Mobile
ja: モバイル

en: Loop
ja: ループ

en: Source
ja: ソース

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: pixels
ja: ピクセル

en: Tablet
ja: タブレット

en: Breakpoint group
ja: ブレークポイントグループ

en: Breakpoint ID
ja: ブレークポイントID

en: Muted
ja: ミュート

en: Show playback controls
ja: 再生コントロールを表示
