Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: pixels
jv: piksel
