Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Source
ka: წყარო
