Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы
