Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: pixels
km: ភីកសែល
