Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
