Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: pixels
ku: پیکسڵ
