Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Loop
lv: Cilpa

en: Source
lv: Avots

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: pixels
lv: pikseļi
