Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
