Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
