Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Source
ne: स्रोत

en: Machine name
ne: मशीन नाम
