Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау
