Responsive Video Style (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Source
pl: Źródło

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Metadata
pl: Metadane

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: pixels
pl: piksele

en: Variant
pl: Wariant

en: Breakpoint group
pl: Grupa breakpoint

en: Breakpoint ID
pl: ID breakpointa

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
